Palackého 122
Frýdek-Místek
tel.: +420 602 602 166
studio.linie@email.cz
Studio Linie - liposukce, epilace, lymfodrenáž
Občanské sdružení Linie Radosti

Açai

ACAI ochutnáte i u nás v rámci svých procedůr ve Studiu Linie

 

Stránky momentálně předěláváme, děkujeme za pochopení

 

 

  

Acai (Euterpe Olacera), čteno [Asají] je lahodné brazilské bobulovité ovoce chutnající trochu jako směs bobulí a čokolády. Uvnitř skýtá hojnost magického purpurového pigmentu, který z něj dělá perfektní přírodní energetické ovoce.

Acai bylo nejdříve užíváno domorodými kmeny amazonské jungle jako energetický povzbuzovač při lov u a jako zdroj sexuální energie. Vysoce energetické ovoce jim navíc pomáhá budovat silný imunitní systém, bojovat s infekcemi, ochraňovat srdce, udržovat dobrou náladu a užívat života.

Acai obsahuje více jak dvojnásobek antioxidantů než borůvky a 30x více anthokyaninu (typické purpurové barvivo) než červené víno.

Brazilci používají Acai k výrobě lahodných koktejlů, džusů, zmrzlin a jiných lahodných pokrmů - skvělá cesta k podpoře mozkové činnosti, zvýšení mentální energie a pomáhá Vám cítit se skvěle.

  

Protože ovoce Acai se kazí během několika málo dní a bylo téměř nemožné ho dostat až k Vám na stůl, až do teď. Amazon Power používá originální speciální recept a mrazící proces, díky kterému je zachován všechen zdravotně přínosný a nutriční obsah Acai.
Amazon Power Acai je skvělé „superfood" pro životní výzvy, sportovní šampióny a pro všechny kdo chce a potřebuje být energeticky „nakopnutý" pro dosažení osobních cílů.

Vědecké studie již potvrdily super zdravotní přínosy ovoce Acai. Jako plnohodnotné jídlo samo o sobě Açaí poskytuje pozoruhodně vyrovnaný zdroj bílkovin, sacharidů, zdravých tuků, nezbytné vitamíny a minerály. Açaí obsahuje dvanáct cenných Polyfenolů. Jedním z nich je antokyan přispívající k plné červeno-fialové barvě ovoce. Antokyany mají mnoho zdravotních výhod zjištěných několika studiemi. Acai Vám pomůže vyrovnat se s narůstajícím tempem naší doby a každodenním stresem běžného života. Čtěte dále jak :

Snižuje hladinu cholesterolu v krvi

Acai obsahuje kyselinu olejovou (Omega 9) - mononenasycenou esenciální mastnou kyselinu, která přispívá ke snížování LDL (škodlivý cholesterol), a to při zachování HDL (prospěšný cholesterol)!

Pomáhá Vám cítit se svěže a vypadat skvěle

V Acai je vyšší koncentrace antioxidantů než v jakémkoliv známém ovoci. Antioxidanty redukují projevy stárnutí, stresu a nepříznivého životního prostředí!

Zvyšuje schopnost koncentrace

Acai obsahuje kyselinu linolovou (Omega 6) - polynenasycená esenciální mastná kyselina. Lidské tělo potřebuje mastné kyseliny pro optimální funkci mozku a očí, zvyšují sexuální energii a pomáhají tělu vstřebávat důležité vitamíny jako A, E, D a K.

Pročišťuje a detoxikuje

Nenasycené mastné kyseliny mají schopnost v krevním oběhu odbourávat nasycené kyseliny které jsou příčinou toho že se cítíme unaveně, otupěle a slabě.

Pomáhá udržet štíhlou a sexy postavu

Acai obsahuje zhruba 44,2g vlákniny ve 100g ovoce. Vláknina předchází zácpě, rakovině tlustého střeva a jiným onemocněním zažívacího traktu. Vysoká účinnost a schopnost odstraňovat zbytky stravy z trávicího systému je její největší prospěch lidskému tělu.