Palackého 122
Frýdek-Místek
tel.: +420 602 602 166
studio.linie@email.cz
Studio Linie - liposukce, epilace, lymfodrenáž
Občanské sdružení Linie Radosti

Dotazy


Nebyl nalezen žádný dotaz.

Nejčastější dotazy

Co bude po EXILIS terapii ubývat - hmotnost nebo objem?

Po absolvování celé terapie zaznamenávají klienti hlavně objemový úbytek - EXILIS je primárně zaměřen na redukci tukové tkáně a tvarování postavy

Jak mohu zvýšit efekt terapie?

Ideální je kombinovat s lymfodrenáží, například pomocí prostřednictvím přístrojové lymfordrenáže BTL Lymphastim. Lymfodrenáž detoxikuje organismus a podpoří celkový metabolismus včetně odbourávání produktů lipolýzy. Vhodný je samozřejmě zdravý životní styl, přiměřený pohyb a lehce zvýšený pitný režim.

Je třeba dodržovat nějakou speciální dietu?

Nejdůležitější je dodržovat pitný režim po celou dobu ošetřování Exilisem. Všeobecně se doporučuje i střídmá, vyvážená a pravidelná strava s omezením tučných jídel a sladkostí. Jinými slovy dodržování vyváženého jídelníčku.

Je efekt trvalý?

Efekt je dlouhodobý při zachování zdravého životního stylu.

Kolikrát do roka si můžu kúru zopakovat?

Zpravidla platí, že je třeba dodržet odstup alespoň 2 měsíce mezi jednotlivými cykly terapií.

Nahradí skutečně Exilis klasickou liposukci?

Exilis je v mnoha ohledech šetrnější než klasická či tumescentní liposukce, kde je sice úbytek patrný prakticky ihned, ale stav pacienta po výkonu vyžaduje rekonvalescenci a omezení některých běžných činností. Mohou se vyskytnout i nerovnosti ošetřené oblasti či další nežádoucí efekty. Exilis naproti tomu nevyžaduje žádnou rekonvalescenci, ošetření je rychlé a příjemné. Výsledek se dostavuje postupně, zmenšení objemu tukových buněk (lipolýza) probíhá přirozenou cestou.

Jak dosáhnout nejlepší výsledky se strojem VacuShape

Nárazová terapie minimálně 20 aplikací 3 x týdně po dobu 6 týdnů pro maximální „nastartování" látkové přeměny. Výsledky jsou viditelné již po 10 aplikacích (dochází k vyhlazení kůže, pokud hned nedojde k váhovým či centimetrovým úbytkům).

Cvičení trvá pouze 30 minut, ale je to dostačující. V běžné atmosféře dochází při cvičení ke spalování tuků ve svalech po 20-30 minutách. Ve VacuShape® se tato doba zkrátí až o třetinu.

 Díky studii MUDr. Hostýna, který klinicky testoval VacuShape®, se doporučuje 10-ti minutové zahřátí organismu před samotnou aplikací (rotoped, běžecký pás, BodyRoll®, solárium atd.). Klientka potom využije maximálně čas aplikace a dochází ke spalování tuku od první minuty. V případě „studeného" startu se tak děje až od 6. - 10. minuty.

Před aplikací jíst uhlovodany (rýže, brambory, těstoviny nebo müsli). Po aplikaci bílkoviny (ryby, maso, drůbež nebo tofu např. se zeleninou). Dodržovat pravidelný pitný režim. Vzorec (Hmotnost : 8) x 0,3 = ? litrů tekutin.